Küsimus:
Miks muretseda Öökuninga pärast, kui neil on sein?
JonathanReez
2017-08-21 16:55:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

6. hooajal saame seina maagiliste omaduste kohta teada järgmist:

BENJEN: sinna ma teid jätan.

BRAN: olete ei tule meiega?

BENJEN: Müür pole lihtsalt jää ja kivi. Selle alustesse raiuti iidseid loitse. Tugev maagia, et kaitsta mehi selle eest, mis jääb kaugemale. Ja kui see seisab, ei saa surnud mööda minna. Ma ei saa mööda minna .
- "Talvetuuled" ( Troonide mäng , S06E10)

Sein on täpselt sama tugev kui seda mehitavad mehed - Tywin Lannister
Joramuni sarve kohta on legende, mis väidetavalt võivad müüri alla tuua. Wildlings ei leidnud seda, kuid lasi kogemata kaotada 8000 aastat tagasi alistatud tuju. Seega on võimalik, et vaimudel võib olla sarv. Lisaks teame, et NK võib show-värssidest põhjustada maas värinaid, nii et võib-olla suudab ta seda teha ka seina ees ja viia see alla
@Aegon: Benjen nimetas põhjuseks konkreetselt ** tugevat maagiat **. Sellel pole midagi pistmist selle mehitavate meestega (kes näivad seda võlujõudu teadmata olevat, vähemalt ei mainita seda saates, välja arvatud Benjen). Tywin ei rääkinud maagilisest jääseinast, vaid tavalisest lossimüürist. Ja ka siis on tema avaldus liialdus. Paberist sein on oluliselt vähem kasulik kui kivist sein. Ma tean, et see on äärmuslik näide, kuid võtate Tywini sõnu palju sõna otseses mõttes, kui ette nähtud.
@Flater Müüril on tõepoolest võlujõud tänu CotF-ile. Ma lihtsalt juhin tähelepanu sellele, et see, et neil on müür, ei tähenda, et nad ei peaks seda oma vaenlaste eest kaitsma. Ja kui füüsiline kaitse ebaõnnestub, siis ka maagiline kaitse läheb katki
"kui see seisab"
Kolm vastused:
Phlegon_of_Tralles
2017-08-21 17:08:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Oma küsimusele annate vastuse:

Ja kui see seisab, ei saa surnud mööda minna.

Pole midagi, mis ütleks, et öökuningas ei suuda seina maha lammutada ega võlujõudu tagasi võtta.

Praegu on metsikud peaaegu võimelised läbi seina lööma. Kui neil oleks suurem jõud või võib-olla draakon, suudaksid nad müüri oluliselt kahjustada.

On mõistlik arvata, et Öökuningal on oma võlu, sest ta loob surmatuid olendeid ja muid valgeid kõndijaid .

Muuda : nagu on näidatud 7. hooaja viimases osas, kasutas Öökuningas Wight Dragoni, et puhuda läbi erilise idaseina draakonituli. Nii et tundub, et draakon oli selle võti.

Ma olen üsna kindel, et sel hooajal arutati mingil hetkel surnute armeed, kes käis mõnes lossis müüri ümber.
"Kui neil oleks suurem jõud või võib-olla draakon, suudaksid nad seina oluliselt kahjustada." See on naeruväärne! Sein on valmistatud * jääst! * Sa ei saa lihtsalt draakoni panna, et see * sulaks!
Hea helistaja.
Kepotx
2017-08-21 17:09:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Muidugi ei saa Benjen müürist mööda minna, kuid see ei tähenda, et Öökuningas ja tema armee ei saaks.

  • Müüril on ots meres. Kuid valged kõndijad suutsid mere külmutada ja mööda seina ümber käia.
  • Öökuninga märk Branil tehti selleks, et aidata tal tungida Kolmesilma varese koopasse, võib-olla saavad nad nüüd müürist mööda.
  • Müür ei ole ainus maagiline ese

    Raamatutes on AKA Talvisarv Joramuni sarv on maagiliste omadustega maagiasarv, mis äratas maalt äratatud hiiglasi või pani müüri kokku kukkuma

  • Neil on veel üks tööriist:

    Nad äratasid Viserioni üles, nii et võib-olla saavad nad seina sulatamiseks kasutada lohet

  • Viimane, kuid mitte vähemtähtis (ja usutav, sest D&D) enter image description here
Kas Viserion hingab ikkagi tuld? Jääolend, mis väidetavalt tulega kokkupuutel hävitatakse, hingates ise tuld? Mul on seda raske uskuda
sama võib öelda ka sarve kohta: telesaates pole ainsatki mainimist, kuid see ei oleks selle hooaja esimene deus ex machina süžee keerdkäik. Ehkki mõlemad lahendused näivad esmapilgul ebatõenäolised, piisab selle sündmuse esinemise tõenäosuse uuesti läbivaatamiseks ühest meeldetuletusest 7. hooajal toimuva kohta.
Mõned meie kommentaarid näivad olevat kustutatud. Kas ma võin küsida, miks? ma tõesti ei näe mõtet, nad ei olnud spoilerid ega agressiivsed ...
@Aegon: Draakoni tuli erineb tavalisest tulest (kuna Walkers on viimase suhtes immuunne, kuid mitte esimese suhtes). Zombie Viserion võib hingata midagi muud (meelde tuleb mõiste "külmunud leek"), mis on _funktsionaalselt_ samaväärne draakonipõlenguga selles mõttes, et see hävitab seina. Keegi selles vastuses pole väitnud, et zombie Viserion kasutab "tavalist" draakonituld. Me ei saa seda veel teada, kuid on mõistlik, et temast saab tema temaatika jäädraakon.
@Kepotx: Kommentaarid on mõeldud vastuse kohta küsimuste esitamiseks, vastuse probleemide pakkumiseks või vastuse parandamiseks. Need pole mõeldud üldiseks vestluseks (kasutage selleks vestlust). Kui soovite seda tõesti teada saada, küsige seda Metas.
@MartinBonner oli vastus Aegoni kommentaarile selle kohta, kas Viserion suudab veel tuld hingata, nii et see puudutas minu vastust, kuid ma näen laiendatud diskuteerimise mõtet, mida tuleb vestluses teha
Geniaalne plaan, ma ütlen! Geniaalne!
Maciej
2017-08-22 14:22:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Neil on hiiglased. Hiiglased pluss seinad on võrdsed:

Oleme seda näinud ka GoT-s:

Ma tean, et läksite _Rünnak Titanile, kuid Troonide mängu hiiglased ei saa müüri murda, nagu näidati 4. hooaja 9. osas.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...