Küsimus:
Mida peaks viimane stseen meile rääkima?
Napoleon Wilson
2014-08-24 03:09:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ahjust välja lõpus, pärast seda, kui Russell Wesley meelehärmiks surmavalt DeGroatit lasi, näitab filmi viimane kaader, et Russell istub oma majas kell tabel, mis ei tee midagi:

enter image description here

Aga ma pole kindel, mida sellest teha. Arvestades, et Wesley on näinud Harlan DeGroat'i hääbumist, mis ilmselgelt ei olnud enesekaitse, vaid tavaline külm kättemaks, oleksin pigem eeldanud, et Russell läheb selle eest vangi, millega see stseen näib olevat vastuolus. Kas see deduktsioon on õige? Ja mida see stseen peaks meile veel tema saatusest ja meeleseisundist rääkima? Tundub, et ta vaatab mõnda laual olevat kirja, kas need kirjad, mille ta kirjutas või sai oma varasema vangla ajal? Aga miks ta neid nüüd vaatab?

Kolm vastused:
Walt
2014-08-25 04:02:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Sa ei olnud ainus, kes seda imestas; lõpp hämmastas paljusid. Kuid filmi režissöör Scott Cooper selgitas seda intervjuudes, nagu see. Siin on põhisisu:

Pärast korrakaitseametnike nurjamist tapab Russell otse kohaliku šerifi ees oma venna mõrvamise eest vastutava metaanisõltlasest kuriteoülema Harlan DeGroat (Woody Harrelson). (Forest Whitaker). Seejärel lõikab Cooper Russellile vaikselt elutoas istuvat, enne kui ta mustaks tuhmub. "See on kummardus" Ristiisa II osale "," ütles Cooper, viidates Francis Ford Coppola 1974. aasta parima filmi võitja viimasele võttele.

"See on mees, kes võitleb oma hingega ja elab vägivalla tagajärgedega. Kui ta läks tapma Harlan DeGroatit, arvas ta, et oleks võinud minna vanglasse või politsei tappa. Ta ei arvanud kunagi, et saab maha ja et šerif lõpuks öelda: "Las ma teen selle õigeks." Ja ta teeb, " rääkis Cooper oma filmi finaali kohta, mis leiab aset kuupäevata pärast seda, kui Russell mõrvas DeGroatit. "See on mees, kes, olenemata sellest, kas ta on [vanglas] või mitte, on ta elu lõpuni vangis. Loodetavasti leiab ta mingil hetkel rahu ja rahulolu. Olen väga optimistlik inimene, loodan, et lõpuks leiab Russell Baze selle. "

Nii et lõpp näitab meile lihtsalt, kuidas Russell, nagu Michael Corleone raamatus Ristiisa II osa , peab elama mida ta tegi (ja mõtiskleb selle üle) elu lõpuni.

Nordin
2015-11-16 13:06:20 UTC
view on stackexchange narkive permalink

On ilmne, et Russel Bazet ei arreteeritud pärast DeGroat'i tapmist. Sherriff varastas vanglas olles oma eluarmastuse ja lasi sellepärast tal selle heastada, teades ka kogu viletsust, mille Russel üle elas ja et DeGroat oli vaid halb uudis, see oli ainus õige asi, mida Wesley teha sai . Russel tegeleb piisavalt viletsusega, kuna see on ka väljaspool vanglat.

jhegedus
2017-03-13 21:31:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui ta saadetaks vanglasse, näeks ta vanem välja. Ta ei näe tegelikult vanem välja, seega on tõenäoline, et ta ei läinud vanglasse.

Ma ei tea, mida tema vanemana tunduv on sellega seotud. Küsimus ei tähendanud kunagi, et ta istuks laua taga * pärast seda, kui ta DeGroat'i tapmise eest vanglasse läks. Aga kui te seda eeldate, võiksite seda vastuses veidi täpsustada. Peale selle, kas saate ka ülejäänud küsimust veidi rohkem käsitleda? Kui ta DeGroat'i tapmise eest vangi ei läinud, siis miks?


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...