Küsimus:
Kuidas filmitakse autosõidu stseene ilma kedagi vigastamata?
A J
2016-10-10 12:08:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Paljudes filmides on stseene, kus mees on seotud sõiduki küljes oleva köie külge ja teda lohistatakse mõnda aega.

Tee on tavaliselt kareda pinnaga ja võib sisaldada takistusi nagu kivid. Kui inimene kukub oma sõidukilt teele, saab ta mitu vigastust.

Niisiis, kuidas nad filmivad auto lohistamise stseene näitlejat / kaskadööri vigastamata?

A GIF-i näidis:

enter image description here

Erakordne kaitsevarustus ja väljaõpe.
Hmm. Kas oskate täpsustada?
Proovin leida lõpliku allika
üks vastus:
Anoop Mayampilly Muraleedharan
2016-10-20 18:12:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tavaliselt teevad selliseid trikke mõned väljaõppinud kaskadöörimehed (kangelase jaoks), nad kannavad kaitsevarustust nagu hulljulged vestid. Enamasti näete auto lohisemisstseene tasasel pinnal, maastikul (kus hõõrdumine on väiksem kui kummiga kaetud teedel), kuna seda saab hõlpsasti teostada vajalike kaitsevahenditega ja väljaõppinud kaskadöör. Aga mis puudutab maanteed, siis saavad nad arvutigraafika abi.

Tore oleks, kui seda vastust täpsustataks, kuid see on selle peamine põhisisu. Samuti pidage meeles, et mõned kaskadöörid * saavad vigastada selliseid trikke tehes. Palju võib valesti minna, kuid korralik väljaõpe minimeerib riskid.
Mõnikord kaevavad nad teele kanali ja panevad sinna ratastega platvormi / dolly või panevad maha mingi raja ja segavad kaamera nurki ülespoole, nii et te ei näe, kui seda seadistust kasutatakse. Ma arvan, et mäletan ähmaselt "Indiana Jonesi tegemise" saate vaatamist, kus nad seda seadistust kasutasid.
Tahtsin lihtsalt kommenteerida ka seda @AndrewMattson. Ma ei leidnud klippi, kuid IMDB-s on selle kirjeldus siin: http://www.imdb.com/title/tt0082971/trivia Põhimõtteliselt tõstsid nad veoki, tulistasid selle aeglasemale filmile ja kaevasid kaeviku nii et all oli rohkem ruumi lohistamise vältimiseks. Harrison Ford veristas endiselt oma ribisid.
@AndrewMattson Kas saate selle lisada vastusena?


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...