Küsimus:
Mida süstib Tony Stark Raudmehe 3-sse?
Johnny Bones
2019-03-08 03:08:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Raudmees 3 (2013) alguses süstib Tony midagi käsivarde. Seejärel üritab ta saada oma hagi enda juurde. Pärast selle ebaõnnestumist lakub ta oma käsi, hõõrub seda ja proovib uuesti, sel ajal see töötab.

Kas filmis või koomiksiraamatus on kunagi selgitatud, mida ta süstib ja miks ta kas selle tööle saamiseks on vaja seda hõõruda?

Kõikjal levib mitu kuulujuttu, et ta süstis endale fikseeritud, stabiliseeritud Extremis-viirust, kuid ükski neist ei leia kinnitust. Lihtsalt kuulujutud, mis näivad arvele sobivat.
Eeldasin alati, et see on ebamäärane viide äärmustele. teised kurikaelad / pojad on ka katsealused, mis näivad olevat äärmused.
Viis vastused:
DariM
2019-03-08 03:31:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Raudmees nokitseb pidevalt ja iga ülikonna evolutsioon saab uue nime - Mark 1 ehitati mägede koopasse, Mark 2 ehitati tema laborisse ja tal on tehnikat jäätumisprobleemide lahendamiseks jne.

Selles stseenis töötab ta välja Mark 42 ülikonna ( https://ironman.fandom.com/wiki/Mark_42).

Ülikond võib kohale jõuda mitu tükki, mis saavad eraldi mängida, Tony'le häälestada ja kuuletuda isegi Tonylt pärinevatele kaugkäsklustele ja suurtest vahemikest - lisaks ainult tehisintellektile, mida Jarvis kontrollib. Süstid, mida ta endale teeb, näivad olevat osa sellest tehnikast.

See on kas aine või kiip, mida süstitakse tema käsivarde, et liituda kehaga - tõenäoliselt närviliides.

Mõelge järgmistele tulemustele:

  • tema esialgne žest / käsk ei toimi ootuspäraselt.
  • Pärast käe koputamist / äratamist see töötab. See võib olla otsene tulemus ainel / kiibil endal, samamoodi nagu teleri löömine selle tööle saamiseks või löömine käsivarrele, mis on mõeldud närviaktiivsuse stimuleerimiseks .
  • Kui ta magab ja näeb New Yorgi kohta õudusunenägusid, õnnestub tal une ajal ülikonnale "helistada" - otsene seos tema ajutegevusega.
  • Samamoodi "kutsus" ülikond, kui ta on vangistatud, kogu riigist.
  • Peaaegu kõigil neil juhtudel näidatakse meile silmnähtavalt füüsilist žesti (une mitte nii palju, kuid me lõikame tagasivaates sisse ja välja).
See tundub kõige tõenäolisem. Ma olin kuulnud, et see oli Extremis'i variatsioon, kuid teatud tüüpi närviliides näib tõenäolisem teie selgitatud põhjustel.
"samas vaimus" näen, mida sa seal tegid ...
"teleri laksutamine, et see tööle hakkaks" - head mälestused ... ärge proovige seda siiski 4K ekraaniga.
Ma lihtsalt eeldasin, et see on kiip, sihtimispunkt, nii et ülikonna osad teadsid, kuhu minna. Mõelge punktidele kehal näitleja jaoks, kes tuleb asendada CGI-ga
Memor-X
2019-03-08 05:54:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tony süstib nahaaluseid implantaate Mark 42 juhtimiseks, muidu tuntud kui:

JARVIS: Mark 42, sissetulev.

Tony: tulen neetud. Tuhu poeg naaseb.

Allikas: Springfield! Springfield @ - Raudmees 3

Mark 42-l on ka ainulaadne võime ennast kontrollida, kui Tony Stark pole tema ülikonnas või kui Mark 42 on A.I-deaktiveeritud. Tony käsivarte nahaalune implantaat võimaldab soomusel suhelda oma närvisüsteemiga, aidates soomusel tema käske täita. Mis tahes Starki tehtud tegevust jäljendab Mark 42, kui ta sellega ühendust võtab.

Allikas: Mark 42 > Armor Capability > Subkutaansed implantaadid

näeme filmi alguses töökojas Mark 42-d ja pärast enda süstimist näeme teda üritavat ülikonda selga panna.

kus viki ütleb, et see imiteerib tony tegevust, me teame, et see teeb rohkem kui et kuna Tony kasutas seda Pepperi petmiseks, et ta kandis ülikonda salongis istudes, kui ta tegelikult veel oma töökojas kraami kallal töötas ja kui nad magavad, astub Mark 42 tuppa ja näeb välja nagu oleks see enne Pepperit rünnanud Tony võtab kätte, kamandab selle välja lülitama ja teeb seejärel sorta mõõga kaldkriipsu, mis põhjustab selle langemise üksikutesse komponentidesse.

nii et vaatamata sellele, et nahaalune implantaat on tema kätes, näib see ka vaimselt seotud talle reageerida ja suudab reageerida Tony teatud käikudele (mida ta mõõga lõikamise ajal voodis tegi)

Kas see on kunagi seletatav kas filmis või koomiksiraamatus, mida ta süstib, ja miks oli tal vaja seda tööle saamiseks hõõruda?

Ma pole kindel, kus sellele väljaspool viidatakse wiki, kuid vastavalt sellele Quora samateemalisele küsimusele

[Subkutaansed implantaadid on] samaväärsed sellega, mida "Extremis" oli koomilises loos.

nii et tõenäoliselt on koomiksifännid selle välja töötanud kas

  1. sorta, mis liigutab implantaati (implantaate) ringi, et neid veidi rohkem laiali laotada
  2. ta üritab valu varjata. näeme teda ütlemas "võlgu", kui J.A.R.V.I.S loeb ja J.A.R.V.I.S lõpetas loendamise 47-aastaselt ja ma arvan, et Tony teeb veel 2. nii süstis ta end nagu 49 korda ja need ei tundu valututena.
Julgesite "kadunud poega", aga see oli ju lihtsalt kiuslik kirjeldus, kas pole? Mitte nime.
@LightnessRacesinOrbit jah, aga vastusesse panemine oli ka nali
mxyzplk - SE stop being evil
2019-03-08 19:55:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ehkki universumisisene „tehniline” vastus on, et ta süstib Mark42 soomuse juhtimiseks nahaaluseid implantaate, täidab Stark paljusid tehnilisi ülesandeid, mida nad meile ekraanil ei näita. Kogu Iron Man 3 lugu räägib sõltuvusest - Tony on sõltuvuses oma ülikondade leegionist, kõik pahad on sõltuvuses Extremisest ... Tony näitamine “üles tulistades” on põhimõtteliselt väga otsene filmitegija sellekohane avaldus. Ta teeks sama asja, kui ta tulistaks (te lööte veeni saamiseks ja lakkate väga toorest steriliseerimist).

Vt Tony Starki sõltuvus, miks võitis " t Selle kohta saate põhjalikumat teavet, kui keegi aitas teda või mõni muu arv filmi analüüse.

Harper - Reinstate Monica
2019-03-10 23:29:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Vastus algab eelmise aasta filmiga The Avengers kuulsas stseenis "Paku Lokile jooki" (lisatud) . Pange tähele käevõrusid, mida ta randmetele lõikab.

enter image description here

Jätkake selle klipi vaatamist. Umbes 90 sekundit hiljem viskab Lark Starki aknast välja. "Mark VII" ülikond lööb Loki kuumal jälitamisel üle. Mark VII lukustub käevõrudele ja mähib Tony ümber, just tema kukkumise pidurdamiseks. Käevõrud on tema kleidi kinnitamiseks üliolulised .

enter image description here

Nüüd on ilmselge puudus selles, et ta peab neid käevõrusid kandma. Kas implantaadid poleks toredamad?


Naaseme nüüd praeguse filmi juurde. Just selles stseenis, millest te räägite, umbes kell 00.05: 17, räägib ta järgmist:

Mikrokordaja implanteerimisjärjestus on lõpule viidud.

See on mis need täpselt on: käevõrude implanteeritud versioon.

kikirex
2019-03-08 03:30:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma ei näinud filmi juba kuid, kuid mälu järgi süstib ta jälgimiskiibid, mis määravad tema mobiilse soomuse kinnituskohad, kui ta seda kaugelt kutsub. Nii et teate, et jalgevahe osa ei ankurdu end kogemata näole.

Küllap ta lakub / hõõrub seda, sest kiip ei joondunud esimesel katsel korralikult ja ta teeb seda pane see õigesse kohta.

Ta "projitseerib" ülikonna Pepperile ja siis hiljem Kilianile, mistõttu tundub ebatõenäoline, et inimesel nõutakse kinnituspunkte. Või vähemalt oleks see plothole, kui see oleks.
@DariM Kena saak, ma ei mäletanud seda. Ma arvan, et Tony oli programmeerinud tõrkeohurežiimi just selliseks juhtumiks (Pepperi päästmiseks teeb ta hetkel konkreetse žesti). Kiibid võivad olla selleks, et kaitsta Tonyt, kui tal on ärevushooge või kui ta kardab valel ajal minestada. Mäletan, et Iron Man 3 teema oli selline: "Tony kasutab oma soomust nagu kookonit ja peab õppima sellest välja kasvama".
See on täiesti usutav, see oli lihtsalt unustatud detail. Lõppude lõpuks on Pepper lihtsalt juhuslikult täiesti võimeline käsitsitõmbajat ja ülikonda kasutama isegi ilma Jarvise või mõne eelneva kogemuseta.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 4.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...