Küsimus:
Miks Luke wampa koopast lahkub?
Michael Stern
2017-09-27 05:58:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Impeeriumi tagasilöögi esimeses vaatuses ründab ja tabab Luke Skywalkerit suur kahejalgne olend nimega wampa, mis riputab ta teadvuseta tema pesa katuselt ootusärevalt tema söömise ees. Luke ärkab, võtab kätte oma kerge saali, vabastab end ja hakkib olendil käe. Seejärel jookseb ta koopast välja Hothi jäistele jäätmetele ja külmub peaaegu surnuks.

Miks? Miks ta koopast välja jookseb? Kerge mõõk on tal alles. Wampa tapmine oleks olnud tühine (see võis juba surra võõrandamise tõttu). Koobas oli varjualune, suhteliselt soe, sisaldas potentsiaalselt toitu. Ja ometi põgeneb ta. Aidake mul aru saada.

See, et Wampa sureb varsti võõrandamise tõttu, on väga ebatõenäoline. Valgusmütsid kipuvad tekitama haavasid. Teisel küljel võib jäseme kaotamine põhjustada šokki ja surra sellesse.
-1
@bubbajake00 Okei, nii et ka Wampa ei surnud võõrandumise tõttu, ^ ^
[Wampa jäi ellu] (https://www.youtube.com/watch?v=ZxAYii0TDSw)
Sest Han polnud seda enne maha lasknud, nagu vaene Greedo.
üks vastus:
HorusKol
2017-09-27 06:23:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Neli põhjust:

  1. Wampa ei pruukinud olla üksi (pidage meeles, et mässulised ei teadnud planeedi elust suurt midagi, olles alles hiljuti saabunud ja Luke tõenäoliselt poleks aimugi, kas wampad olid üksikud või mitte). Ta ei tahtnud sellest teada saada.

  2. Päästmiseks tuleks leida Luke. Koobas viibimine tähendab, et teda ei leita kergesti.

  3. Luke on vigastatud ja külm. Ta on desorienteeritud ja ei mõtle ilmselt täiesti sirgelt.

  4. Võimalik, et teda juhtis jõud - tal oli varsti pärast seda jõudunägemus (Robobeari rekvisiidid)

Samuti ei tapa jedid, kui nad suudavad seda vältida.
@JollyJoker: Tehniliselt öeldes pole ta veel jedid. Aga jah: tõenäoliselt oleks tema võimalused selliseks saada halvemad, kui tal oleks teine ​​mõtteviis.
"* pole aimugi, et planeedil oleks elu olnud *", mis tekitab küsimuse, kuidas sellele nime pandi.
@Simba Wampad võivad eksisteerida ka mujal
@Simba Kuidas sai nimeks Hoth? Mis on pistmist eluga, kas Hoth tähendab midagi?
Mässulistel polnud "aimugi, et planeedil on elu". Nad sõidavad ringi tauntunidel, mis on pärit Hothist.
@Benubird Oletan, et Simba tähendab "kuidas see sai nimeks Wampa", mitte "kuidas see sai nimeks Hoth". Mida ma mõtlesin.
Kustutatud stseenis rebib C-3PO lahkumisel ukselt hoiatusmärgi ja siis avavad mõned tormijuhid ukse ainult selleks, et wampa neist ühe haarata. Nii teadsid mässajad vampidest - nad olid ühe kinni püüdnud.
4. Sest Hollywood oleks koopasse jäädes olnud igavam vaatepilt.
* kas alles hiljuti ** elus *** või * alles hiljuti ** saabunud ***?
Lisaksin veel, et tal olid nägemused Ben Kenobist ja ta võis reageerida vägede õhutustele, mida ta tegi.
2. Leidmine on kasutu, kui olete surnud. Kui kunagi on ellujäämisolukorras, peab ellujäämine leidmise ees olema prioriteet. Nädalate jooksul koobas üleelamine suurendab teie võimalust, et teid enne külmumist leitakse mitu minutit lumetormis seistes.
@Luke Ma ei ütle selle tarka otsust - aga see võib olla osa Skywalkeri arutluskäigust
Ma arvan, et pelgalt hirm on hea põhjus, kui mind tiritakse karukoobasse ja peaaegu söödakse, lähen ma niipea kui võimalik välja, isegi kui ma selle käpa ära lõigan ja väljas külmun. Võitlus või lend.
Punkti 3 lisamiseks - kui ta vaevles juba hüpotermia käes, oleks ta altid langetama halbu otsuseid, näiteks laseks mõttel "Ma pean tagasi baasi jõudma" oma loogilisemast üle kirjutama "Ma ei saa seda kuidagi jalgsi teha lumetormis "mõtted.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...