Küsimus:
Kas Mad Max: raevu tee toimub düstoopilises Austraalias?
MarkedAsOriginal
2015-10-06 11:26:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Noh, pealkiri on iseenesestmõistetav. Kolm esimest hullu filmi toimuvad düstoopilises Austraalias, nagu seda konkreetselt mainitakse siin. Kuid Fury Roadil pole ma näinud ühtegi konkreetset mainimist selle kohta, kus see toimub. Nii et kas see toimub düstoopilises Austraalias? Kui ei, siis kus see toimub?

Mulle tundub see intuitiivselt ilmne, arvestades seda, et režissöör mainis, kuidas see peaks jätkuma varsti pärast esimese filmikomplekti lõppu, kuid ma ei leia sellele viidet. Samuti on üldised meediaaruanded, mis kinnitavad, et see on Austraalia.
.. [Punased liivaluited, viljatud jõesängid ja kuulsa Skeleton Coast: Namiibia ** vapustavad stseenid seisavad postapokalüptilises Austraalias ** oodatud kassahitis Mad Max: Fury Road] (http: // www. dailymail.co.uk/travel/travel_news/article-3083165/Red-sand-dunes-barren-river-beds-stunning-scenes-famed-Skeleton-Coast-Namibia-stands-post-apocalyptic-Australia-anticipated-blockbuster- Mad-Max-Fury-Road.html). Kuid kahjuks ei mainita selles artiklis teabe allikaid.
Üks tagasilöögitegelastest kell 0:05:09 või selle ümbruses, öeldes "Sa lasid meil surra", on aborigeenide austraallane. Arvestades aborigeenide austraallaste väikest arvu Austraalia diasporaa hulgas, on väga tõenäoline, et tegelane on austraallane. Ühendage see sellega, et ta otsib endiselt merd (nagu pole seda veel näinud), on üsna ohutu eeldada, et * Mad Max: Fury Road * toimub Austraalias.
Kaks vastused:
Ankit
2015-10-06 13:54:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Seda pole filmis sõnaselgelt mainitud, kuid võib kindlalt eeldada, et lugu toimub Austraalias endas, sest tegelane Max elab Austraalia ääremaal esimeses kolmes osas, mis hõlmavad rohkem kui 20 aastat . Nii võime kalduda uskuma, et tegelase saatus on elada ainult Austraalia Outbacksis.

Teiseks, kuna teame, et selle düstoopia taustal on kütusepuuduse stsenaarium. Nii et väljaspool riiki reisimine tundub vähem usutav. Seda enam, et Austraalia on saar ja lähim riik Uus-Meremaal on hoopis teistsuguse maastikuga. Niisiis, kui võtame selles värskes frantsiisis õuest aimduse koos tegelasteabega, võime eeldada, et see toimub Austraalias.

Seda võis filmida kõikjal maailmas, mis võib sarnaneda Austraaliaga, kuid me 4. osas pole viidet selle kohta, et lugu oleks oma asukohta muutnud.

Ma ei suuda mõelda Mad Maxi filmides ainsatki stseeni, mis tõestaks, et need on asetatud Austraalias.
OP on postitanud kõnealuse lingi, mis väidab seda. Ka Vikipeedia nõustub sellega. Mad Max 2-s on Maxi ainsad kaaslased jahipüss ja Austraalia karjakoer
Vikipeediast Mad Max 3 lennutab Jedediah lapsed rannikule, kus nad avastavad Sydney varemed. https://et.wikipedia.org/wiki/Mad_Max_Beyond_Thunderdome
Igaüks saab Vikipeediat muuta. Ma ei usu, et nende leitud linnal oleks mingeid tuvastatavaid tunnuseid ja seda ei nimetata kindlasti Sydney'ks, seega võiks see olla ükskõik milline linn. Ainuüksi Mad Maxi filmide radikaalne aktsentide segu näitab, et meil pole aimugi, kus need filmid asetuvad.
Kuidas oleks OP lingiga, selle IMDb-ga. Ma ei saanud seda siiski avada, olen VPN-is
IMDb ütleb küll, et esimene on seatud Austraalias, kuid kõik saavad seda muuta. Rekordiks võib öelda, et usun, et * Mad Max * on loodud Austraalias, kuid ma ei arva, et sama oleks tingimata ka teiste puhul tänu järjepidevuse lõdvenemisele.
@DrRDizzle * "Ma ei usu, et nende leitud linnal oleks mingeid tuvastatavaid omadusi" * Alates [11 lõualuu langevat miniatuurset filmikomplekti - Mad Max: Thunderdome'i taga] (http://au.pcmag.com/gallery/36251/ 11-lõualuu-langevad-miniatuursed-filmikomplektid? P = 8) Ma (kui Sydneysider) suudan tuvastada Sydney Harbour Bridge'i (jäänused) paremal küljel ja veelgi kõnekamalt: Sydney ooperimaja vasakul.
@AndrewThompson OK, et see on palju rohkem tõendeid, kui ma eeldada oskasin, aitäh - ma olen nüüd nõus, et linn * Mad Max: Beyond Thunderdome * lõpus on Sydney. Ma väidan endiselt, et me ei saa kindlalt teada, kuhu * Mad Max: raevu tee * seatakse - filmid jagavad vaevu isegi järjepidevust, nagu on käsitletud minu vastustes veebisaidil SciFi.SE [siin] (http: // scifi.stackexchange.com/questions/90481/is-scrooloose-from-beyond-thunderdome-a-stranded-war-boy/90482#90482) ja [siin] (http://scifi.stackexchange.com/questions/90968 / raevukas maanteel-kes-see-väike-tüdruk-kes-piina-max / 91000 # 91000).
@DrRDizzle * "sama näitleja (Bruce Spence) väga sarnastes rollides (Gyrocopteri piloodid), kuid erinevate tegelastena .." * Huh .. Ma poleks kunagi MM3-d tegelikult näinud ja teadsin seda! (.. leidsin just selle lehe koos komplekti kujutisega, mis põhineb Ankiti avaldusel "Sydney hävinud linn".)
Pole oluline @Ankit, vastuse jaoks, kuid nii Indoneesia kui ka Paapua Uus-Guinea on Austraaliale lähemal kui Uus-Meremaa.
Dr R Dizzle
2015-10-06 12:58:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Meil ​​pole piisavalt teavet, et selles kindel olla - vähemalt mitte filmi enda põhjal.

Ükski tegelane jaotises Mad Max: Fury Road mainib neid, välja arvatud viite kaudu 5 nimetatud kohale, mille saame Mad Max: raevu teelt . Need kohad on:

  • tsitadell (Immortan Joe linnus)
  • gaasilinn (rahva sööja linnus)
  • kuulitalu (linnus) kuulimehest)
  • Roheline koht (Vuvalini / paljude emade kodu)
  • Sool (eeldatavasti kuivanud merepõhi)

Ükski neist paikadest ei näi viitavat reaalsetele paikadele peale The Salt ja isegi see ei anna meile teavet Mad Max: Fury Road muu tegeliku asukoha kohta kui see peaks olema paaripäevase autosõidu kaugusel ookeanist.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...