Küsimus:
Mis on pealkirja rahumeelne sõdalane tähendus
Dark Army
2017-03-01 14:22:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Isegi pärast filmi vaatamist olin pealkirja Rahumeelne sõdalane nime tõttu vähe segaduses, mida see täpselt filmi suhtes tähistab.

Kolm vastused:
A J
2017-03-01 14:32:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Üldiselt eeldame, et sõdalased on omamoodi tugevad ja targad sõjakomandod.

Rahumeelsete sõdalaste puhul saime sõdalasi, kes tegelevad meditatsiooniga ega muretse asjade pärast. Kuid nad on endiselt sõdalased, nagu öeldakse raamatus Rahumeelse sõdalase viis ja filmis, olgu see siis Sokratese Ninja-kurjategijad, Dan võimlemisfotod või lihtsalt õnnelik ja tõeliselt teadlik elust.

Seetõttu on see teistsugune lähenemine sellele, mis sõdalane on, lisaks sellele, mida me juba teame.

Allikas

FaZeLiterature.inc
2017-03-01 15:03:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui paljud inimesed mõtlevad „sõdalasele“, seostavad nad teda sageli ägeda või tugeva tegelasega. Kuid sõna "rahulik" on sellega tugevalt vastuolus, tekitades oksümorooni efekti. See muudab pealkirja tõhusaks ja annab sellele sügavama tähenduse.

codein
2019-08-23 20:23:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Filmi osas on „Rahumeelsel sõdalasel“ sügavam tähendus. See viitab sõdalase viisile, kus inimene on rahulik , vaba kõigist soovimatutest mõtetest , mis puudutavad minevikku või tulevikku ja seetõttu täielikult kohal .See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...