Küsimus:
Mis on Maxi venna Billy eesmärk võõrastes asjades?
Bruno Pérel
2017-12-16 23:24:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Filmis Stranger Things 2 on Billy koos õe Maxiga uus tegelane. Tal on eesmärk: ta aitab pidu, aga kuidas on Billyga?

Billyl on 3. hooajal palju suurem roll. 2. hooaeg oli 3. hooaja Billy jaoks hea seadistus.
Kaks vastused:
JMac
2017-12-17 00:20:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Matt ja Ross Duffer (saate loojad / kirjutajad / sageli juhid) räägivad sellest Netflixi aftershow Beyond Stranger Things, 1. osas.

Billy oli tegelikult kirjutatud selleks, et olla teatud tüüpi tegelane, "inimese antagonist". Algselt olid nad 1. hooajal seda Steve Harringtonile ette näinud; kuid kui etendus koos koosseisuga arenes, otsustasid nad selle hooaja lõpus Steve'i lunastada. Ta oli kirjutatud "inimkaabaks".

Ma ainult spekuleerin selle viimase osa üle; kuid ma eeldan, et tema roll kaabakana muutub sarja jätkudes üha selgemaks. Sellest, mida ma mõistan; algselt kavatsesid nad hooaja lõpetamiseks kasutada rohkem episoode, nii et mõni tegelaskuju areng tuli lühikeseks jätta

Aitäh, see on mõistlik. Ma pole kindel, miks oli vaja inimese antagonisti, kuna see on olemas üleloomulik, aga miks mitte.
@BrunoPérel Jah, ma pole kindel, miks see ka hädavajalik on. Ma eeldan, et nad lihtsalt tahavad, et krundides töötaks inimese antagonist.
_ "algselt plaanisid nad hooaja lõpetamiseks kasutada rohkem episoode" _ See on huvitav; selle valguses viimasele episoodile mõeldes tundub see pisut kokkusurutud.
Darth Locke
2017-12-17 00:25:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Võin pakkuda spekulatiivset vastust.

Teine hooaeg lisas veel 80-ndate aastate vihjeid / viiteid sellele, et see on kasvav lihavõttemunade sugupuu. on asjad, mis sobivad The Lost Boys i, 80-ndate ülikoolilinnaku vampiiriga, millel on 80-ndate juukselintide ja mõne gooti punkroki elemendid. Selles mõttes võib Billy olla nagu vampiiride antagonistid ...

Märkus: Kadunud poistel on ka Max-nimeline tegelane.

Kadunud poisid on 1987. aasta Ameerika õuduskomöödiafilm, mille režissöör on Joel Schumacher ja peaosades Jason Patric, Corey Haim, Kiefer Sutherland, Jami Gertz, Corey Feldman, Dianne Wiest, Edward Herrmann, Alex Winter, Jamison Newlander ja Barnard Hughes.

Film räägib ka kahest vennast, kes kolivad Californiasse ja lõpetavad
võitluse noorte vampiiride jõuguga. Pealkiri on viide kadunud poistele J. M. Barrie lugudes Peter Panist ja Neverlandist, kes sarnaselt vampiiridega ei kasva kunagi suureks. https://et.wikipedia.org/wiki/The_Lost_Boys

Lost Boys

Sissejuhatus "8" ja tema kirev X-Men meeskond on üks element, mis võib sellega seostada.

Eight Gang

Bob riietub Vampiir on teine.

Bob Vamp

Ja Billy, võib olla teine.

Billy

Lisaks meenutas Billy mulle veel üht 80ndate Billyt, Billy Hicks i, keda mängis Rob Lowe filmis St. Elmo tulekahju . Püha Elmose tulekahjus ja kadunud poistes on süžeed, kus nooremaid meessoost tegelasi köidavad / võrgutavad vanemad naistegelased. See sarnaneb süžeega Billy ja Nacy emaga.

Billy Hicks

Ja lõpuks, teine ​​hooaeg tegi võimaluse avada ulatus, öeldes vaatajatele, et see käimasolev lugu ei piirdu ainult Hawkingsiga , kuna Nancy & Jonathan läheb linnast välja vandenõuteoreetikuga rääkima, 11 lahkub 8 inimest otsides, uued tulijad linnast välja, Max ja Billy saabuvad Hawkingsisse ning muusikalised valikud hõlmavad nüüd vanemaid kui 80ndate lugusid. Idee, et Max ja Billy pärinevad kusagilt mujalt, võib viidata sellele, et nende taustalugu võib lõpuks olla seotud praeguse looga. Lisaks sellele, et seriaal on antagonist, püüab ta näidata meile ühte võimalikku põhjust, miks Billy on selline nagu ta on (st isa) ja * võib tähendada tegelase arengut ja rollivahetust, sarnaselt Steve'iga. / p>

Täname mitmekordsete tagasilugude ja viidete eest vanematele filmidele, väga huvitavate paralleelide eest. JMaci vastus selgitas aga rohkem **, miks Billy eriti **, nii et ma aktsepteerisin seda.
Olen nõus, et JMaci vastus on sisulisem küsimusele otsesele vastamisele. See oli lihtsalt lisateave, mis võib seda vastust veelgi tõestada ja / või lisada mõningaid kihte või teemasid Billy antagonistiks valimisel. Lihtsalt marginaalne! :)


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...