Küsimus:
Kuidas nad binokli stseene pildistavad?
Sheryl Pink
2016-08-16 16:33:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kuidas nad binokli stseene pildistavad? Kas nad panevad kaks kaamerat binoklisse?

Vaadake seda binokulaarset nägemust Roninilt (1998):

enter image description here

Nad kasutavad [suuri väljalõikeid] (https://www.youtube.com/watch?v=PSBruN0p-Oc).
Ma ei usu, et nad tegelikke binokleid kasutaksid ...
Kohustuslik TV-troopide link: http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/BinocularShot
Huvitav on kontrast kaamera vaatamise stseenide varasema levimusega, mis kattis 35 mm peegelkaameratüüpi maastikuklaasi. Täna näitaksid nad lihtsalt välist kaadrit kellestki pilti tegemas
Neli vastused:
Wayne Werner
2016-08-16 21:49:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nagu öeldud, on binokli välimus lihtsalt mask.

Samuti väärib märkimist, et korralikult binoklit vaadates näete ainult ühte ring.

Ainuüksi selle teise lause jaoks +1. Kahekordse ringiga fookuses vaade on minu suur lemmiklooma peeve. Olen märganud, et filmides kasutatakse naeruväärse binokli lõhenemise vältimiseks sageli skoobe või monokuleid.
Ka @zzzzBov minu oma. See paneb mind alati veidi marutama. Ma tean, et see on lihtsalt sellepärast, et enamik inimesi seda ootab, kuid see on siiski tüütu.
Muidugi - aga see ütleb teile selgelt, et vaatate binoklit ja vaade täidab ekraani rohkem kui täpsema ümmarguse maskiga.
Parandus: näete ühte ringi. Ma näen alati kahte, kuid palju lähemal kui see.
Võib-olla ei oska kõik need spioonid binoklit reguleerida ja nad vaatavad alati kahte lahti ühendatud ja fookuseta ringi ...
@Joshua Tõenäoliselt on teil binokkel üksteisest liiga kaugele jaotatud. Ideaalis peaksid kaks ringi täpselt kattuma, andes teile 3D-visiooni. Kui näete üksikuid suhtlusringe, jätate selle efekti kasutamata.
Ja kõigil headel (ja paljudel mitte nii headel) binoklitel on ühes torus ka dioptriareguleerimine - vaadake läbi staatilise külje ja fokuseerige see esmase fookusega, seejärel avage teine ​​silm ja keerake dioptriaseadistust, kuni mõlemad silmad on fookuses.
@BradleyUffner: Ma ei saa 3D-nägemist vastu võtta, kuna mul pole seda normaalselt.
@zzzzBov Minu lemmiklooma peeve on see, kuidas binokkelvaade tundub alati nii ühtlane ...
@zzzzBov: See on vihje (olen kindel, et keegi suudab siin õige termini esitada) vaatajale. Nii nagu harfi kuulmine ütleb publikule, et kangelane seisab peagi suures madalas udus. Binokulaarvaade on ühtlane, sest teatrid ei soovi etenduste vahel * veelgi suuremat puhastustööd kui neil juba on.
Chopper3
2016-08-16 16:37:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nad ei tee seda, see on fikseeritud matt, mida rakendatakse postituses, tänapäeval lihtsa 2D-maski ja mõne pehme serva hägususega. Olen üsna kindel, et keegi pole kunagi filmi- ja teleajaloos kunagi midagi sellist optilist kasutanud.

Perspektiivse tihenduse saamiseks pildistavad nad tavaliselt pika objektiiviga. 3D-filmi jaoks võivad nad kasutada järeltootmisel kahte pikka objektiivi või võltsida teise silma perspektiivi digitaalselt.
Kas seda oleks traditsiooniliselt tehtud postiga või mattkasti kaudu? Seda saab teha posti teel ilma optilise printerita, eksponeerides binokulaarvaate negatiivse topelt, kuid kui tootmisprotsess tähendaks kaamera originaalnegatiivide väljatrükkimist, nõuaks selline lähenemine kas iga eksemplari topeltekspositsiooni või lisapaari põlvkondadest binokli stseenideni [kvaliteedi halvenemine ja kontrasti mittevastavus võib olla vastuvõetav, kuid see võib siiski olla rohkem tööd kui lihtsalt papptüki libistamine mattkasti].
"mitte kunagi keegi" - vaadake binokkelist stseeni * Täiesti salajane! *, kui lehm ronib üle maski
Tegime umbes kahes minutises hoiatuses Universalile umbes 1975. aastal. Paha poiss oli hullumeelne tapja, kes tulistas L.A. Coliseumi peristüülist rahva sekka. Tema POV oli läbi selle, mida ma tavaliselt binokulaarmati jaoks nimetaksin "bino-matiks". Ainult see oli püssi ulatus pov. Nii ehitas panavision ehitusseadme, millel oli ulatus ja hing. see tõstaks 40 mm ees üles ja näitaks tavalist vaadet, kui kaadrisse tõuseb ulatusega vaade. Väga lahe.
Richard Crowley
2016-08-16 21:30:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

"Binokulaarsed stseenid" filmitakse tavaliste kaamerastseenidena. Seejärel lisatakse tootmisjärgse redigeerimise käigus "matt" või mask, et simuleerida binokli vaatamist.

Välja arvatud see, et see ei simuleeri binoklist vaatamist. See lihtsalt simuleerib binoklist filmides vaatamist.
Eks see tähistab binoklit, see ei jäljenda neid tõsiselt. Ehkki võite binokli oma näole istumise ajal näha sellist efekti * natuke *, prooviks ehk argumenteeritud direktor väita, et ekraani täitmiseks laienev "binokli" väljalõige on heausksus ( kuigi väga lõdvalt) "simulatsioon". See on natuke sarnane viisiga, kuidas krahhi suum võib "simuleerida" / tähendada äkilist keskendumist teie vaatevälja ühele osale. Teie vaade ei kitsene tegelikult mitte üheski optilises mõttes, vaid üldise idee andmiseks on see lihtsalt visuaalne efekt.
A J
2016-08-17 09:21:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Stseene, kus tegelane vaatab binokli kaudu midagi kaugemale, suurendavad ekraani mattimine topelt ümmarguse raamiga sageli. Viimasel ajal filmitakse neid stseene mattraami ja tooni abil, mis meenutab snaipriskaala vaatamist.

Mattes lõikas ühte klippi augud, et võimaldada teise klipi osade kuvamist. Matte kasutatakse binokli ja teleskoobi vaatepiltide loomiseks, mis olid levinud vanemates filmides ja telesaadetes.

AllikasSee küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...