Küsimus:
Ingliskeelse apokalüptilise filmi pealkiri, mis sisaldab suurt kriminaalsusega seotud virtuaalse reaalsuse kogemustega kauplemise ringi (enne 2000. aastat)
Vincent Mia Edie Verheyen
2017-01-02 05:46:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tahaksin küsida, kas see võib kedagi panna arvama eeldatavasti enne 2000. aastat avaldatud filmi pealkirja.

Elemendid, mis minu arvates selle kohta meelde jäävad, on järgmised:

  • ingliskeelne.
  • apokalüptiline: kujutatud maailm on üsna vilets, kuritegevust on ohtralt.
  • paljud inimesed on sattunud sõltuvusse virtuaalreaalsuse lintidest / videod / CD-d, näiteks pornofotod, mida nad saavad mängida läbi oma digitaalsete prillide (seadmed sarnaselt tänapäevastele virtuaalse reaalsuse prillidele). Tegelikkuses (nagu seda muidugi filmis on kujutatud) lebavad need inimesed hävinud või räpastes hoonetes, mis näib pigem analoog vaestele kangelannasõltlastele.
  • Tundub, nagu poleks riisimaailmas enam. kaasa virtuaalse reaalsuse lindil kujutatud puhtad ja rahustavad või soovitavad kohad, tooted ja / või olukorrad. Seega kujutatud kujutised on kujutatud sõltlaste jaoks psühholoogiline põgenemine reaalsusest.
  • Kuna virtuaalseid linde kaubeldakse, on tulirelvade ebaseaduslikku kasutamist rohkesti.
  • Pean meeles pidama tugev kujutatud politseijõud, umbes nagu märulipolitsei; kujutatud üsna mehaaniliselt ja robotlikult.
  • Küllap oli mingi stseen mingis rock / metal muusikabaaris / klubis, kuigi võin eksida. See stseen ei olnud filmi lõpus. Stseen võis lõppeda pildistamisega.
  • Filmi viimane stseen on vist film, mis on järk-järgult suumitud, näidates tohutut kaost. Eeldan, et seal viibis ka politsei; ehkki rahvas võib-olla on sellest üle saanud.
üks vastus:
casspir
2017-01-02 06:07:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

"Imelikud päevad" (1995)

Filmi saab vaadata siit (jama kvaliteet):

div >

Mõned detailid ei sobi ideaalselt (näiteks pole ühtegi robotpolitseinikku), kuid põhieeldus on sarnane ja filmi lõpus on väljas toimuv rokk-kontsert, tohutu rahvahulk, tublide ja halbade poiste vaheline kokkupõrge, see põhjustab kaost, märatsemist ja politseinikke See osa algab ca. kell 1:54:55 ülaltoodud filmis (kell 1:55:00 näete inimesi, kes loopisid politseinikke kividega märulivarustuses). Samuti on filmi varem stseene seatud roki- / ööklubisse (algab näiteks umbes 0:33:50).

Plakat Vikipeedias:

1999. aasta kahel viimasel päeval on Los Angeles muutunud ohtlikuks sõjapiirkonnaks . Kui rühm kurjategijaid röövib Hiina restorani, registreerib sündmuse röövel, kes kannab ebaseaduslikku elektroonilist seadet SQUID, mis salvestab sündmusi otse kandja ajukoorest ja kui taasesitatakse läbi MiniDisci sarnase seadme, võimaldab kasutaja, et kogeda maki mälestusi ja füüsilisi aistinguid . Lenny Nero, endine LAPD ohvitser, sai SQUID-i salvestiste mustanahalise müüja , on nõus ostma röövklipi oma peamise tarnija Ticki käest.

Aitäh @casspir. Olete teinud õige ja haritud oletuse. Ma nägin seda filmi osana tasuta filmide vaatamise seeriast koos vastavate aruteluvõimalustega pärast seansse, mis toimusid Müncheni LMU ülikooli "Institut für Kunstgeschichte" juures; see pidi olema umbes 2011. aasta paiku (kuigi mul võib olla paar aastat puhkust). Nende seeriate käigus kohtasin või kinnitasin palju huvitavaid mõtteid.
Olete teretulnud. Kui elate Saksamaal, saate selle blu-ray'st odavalt kätte saada, on olemas väga hea kvaliteediga 20. aastapäeva väljaanne.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...