Küsimus:
Reisijate lünk
chuacw
2018-03-24 10:34:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Teise reisijaga identifitseerimisel ütleb reisija lihtsalt „Olen ​​reisija XXXX”. See näib olevat üsna kavalam viis ennast teise reisijaga identifitseerida, eriti kui tegemist on tulevikuga.

Miks pole identifitseerimisse sisse ehitatud mingit tüüpi autentimist, et reisija teaks teine ​​enesekehtiv Rändur pole võlts?

Kas saaksite täpsustada? Kas takistada praeguse aja inimese reisijaks maskeerumist või missioonil olevat teesklevat loata tulevast reisijat?
Jason, mõlemad, arvaksin. Fraktsioonirändurid, kes teesklevad, et direktor on saadetud, ja ka inimesed praegusest ajast?
Kolm vastused:
ajaygopal07
2019-01-02 12:03:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

" See on rändur 3268. ", see on midagi ebatavalist öelda praeguste inimeste jaoks, kuna sellel pole mingit mõtet ja missioonil olevat teeskleval tulevasel rändajal (fraktsioon) jah, see on kavalam viis identifitseerimiseks, kuid sellel on ka konks.

Maci meeskond pärineb tulevikust, kus pole ühtegi fraktsiooni ja me näeme sarja nende vaatenurgast. Hiljem, kui Maci meeskond saab teada fraktsioonist, on nad ettevaatlikumad ja kontrollivad alati reisijate arvu sügavas veebis.

Nagu näiteks teisel hooajal, käivad nad tuumahoidlat kontrollimas ja on tervitas rändur. Seejärel palub Mac Phillipil otsida rändurinumbrit ja nad saavad teada, et inimene on võlts, nii et Mac ja meeskond on ettevaatlikud.

matt_black
2019-01-03 21:01:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Seal on lihtne selgitus, mis hõlmab enamikku juhtumeid.

Direktor saadab praegustele reisimeeskondadele sõnumeid selle kohta, millised reisijad tagasi saadetakse. Kui seda teadet ei peeta kinni (eeldan, et see pole lihtne), teab praegune reisimeeskond, millist numbrit uutelt saabujailt oodata. Kui uus saabuja teab numbrit, mis on päris hea tõestus selle kohta, kes nad on.

Kui kaks olemasolevat reisimeeskonda suhtlevad omavahel, pole see nii turvaline. Kuid direktor on meeskondadele rääkinud teiste meeskondade praegusest identiteedist. Direktor teab tulevikku, nii et tal peaks olema hea käepide, milles praegused meeskonnad on usaldusväärsed ja saavad teistele meeskondadele sõnumeid saata nende identiteedi kohta. Kui meeskond ei ole õõnestatud ja direktor pole seda veel teistele meeskondadele teatanud, teavad teised meeskonnad, kellelt oodata kohtumist. Eeldatavasti loob see petturitest meeskondadele teatud ruumi, kuid see on piiratud, kuna direktor on teadlik petturitest meeskonna tegemistest niipea, kui nende tegevus jätab ajaloos jälje, ja teavitab teisi meeskondi isikutest, kelle suhtes tuleb olla ettevaatlik.

Darth Locke
2019-01-03 22:34:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kõigepealt on mitmeid juhtumeid, mida vaataja võib tõlgendada lüngana direktori suure plaani mõttes, olgu see siis seetõttu, et režissööri lõi mees ("programmeerijad"), direktor võib pidevalt õppida ja täiendada (uus tulevik on loodud, arhivaar saadab naniidiga kodeeritud verd, et värskendada direktorit 21. sajandi praeguse olukorra kohta, vaadates rändureid, ühendades Ilsaga), rändurid otsustage missioone ja / või protokolle mitte järgida ja / või kolmanda osapoole sekkumisel (USA valitsus, The Faction, Traveler 001, teised 21. sajandi inimesed).

The Protokollid on tõepoolest esimene kaitseliin valesti minevate asjade eest

 • Protokoll 1 - missioon tuleb esimesena
 • Protokoll 2 - mitte kunagi Jeopardiseerige oma kate
 • Protokoll 3 - ärge võtke elu, ärge päästke elu
 • Protokoll 4 - ärge paljundage
 • Protokoll 5 - sisse Directio puudumine n Säilitage hosti elu.
 • Protokoll 6 - vahetu meeskond / sügav veebisuhtlus puudub, välja arvatud äärmuslikes hädaolukordades või sanktsioonide korral
 • Protocol Omgea - direktor ei tegutse enam sellel ajaskaalal / li>
 • Režissöör võib võõrustaja või muu reisija "üle kirjutada".

Kuid nagu eespool mainitud, vaidlustatakse kõiki neid protokolle ühel või teisel viisil , seega pole tõesti edu "garantiisid", sest nii palju * võib valesti minna.

Sari on kirjutatud nii mõnel põhjusel:

 • tekitab pinget / hoiab meid varvastel (on ka palju võltsinguid / topeltväändeid)
 • Loomevabadus (mütoloogia laieneb pidevalt)
 • uurige vastutusele jäetud inimese ebatäiuslikkus vs inimese loodud mõjuhinnang
 • Inimese ellujäämisloos arutelu tekitamine ettemääratuse / usu vs vaba tahte üle
 • Siiski on seeria seni kirjutatud viisil, kus vaatamata loodud lünkadele, sealhulgas 3. hooaja lõpptulemusele, näeme, et telesarja loojad annavad alati paljudele McLareni meeskonnale " väljapääs " kahjulikest olukordadest kas direktori abiga VÕI direktorilt vähe etteheiteid, mis viitab sellele, et McLareni usk direktorisse on õigustatud, eriti sellepärast, kuidas fraktsioon ja Vincent Ingram / 001 on kirjutatud nende võiduajamiseks oma eesmärgi saavutamiseks, tehes ebainimlikult "vaba tahet".

  Direktor, Quantum AI, on välja arvutanud rea suuri ja väikeseid tegevusi, mis leevendavad maa hävingut ja inimkonna peaaegu väljasuremine. Seda tuntakse kui suurt plaani, mida nimetatakse ka põhiplaaniks või direktori plaaniks.

  Isegi kui direktor annab välja protokolli Omega, on siiski võimalik, et see loodab ikkagi vastus sellele protokollile, nii et isegi tegevusetus võib anda reaktsiooni või soovitud tulemuse ja väidetavalt sellele lood loos tuginevadki, usk direktorisse ja Grant McLareni meeskonna heatahtlikkus  See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
  Loading...