Küsimus:
Kas Jon Snow on draakonitule suhtes immuunne?
Eugene Nero
2019-04-30 11:14:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jaos Troonide mäng S08E03, "Pikk öö", laseb Daeneryse draakon Drogon tulistada Jon Snowi, et põletada teda ümbritsevad võitlused ja ta on terve, olles pooleldi Targaryen.

Kuid hiljem üritab Valge Walkeri draakon Viserion teda sinise tulega tappa ja ta varjab end, nagu oleks ta võinud põletada. Kas ta lihtsalt kardab?

Sest sa ei kardaks zombilohet, kes sulle vastu paiskub? :-)
teine ​​[seotud küsimus] (https://movies.stackexchange.com/q/99889/73351)
Mulle ei jäänud muljet, nagu oleks ta tegelikult draakonitulest kinni jäänud; kas olete positiivne, et ta ei olnud lihtsalt tule kõrval?
Kolm vastused:
JAD
2019-04-30 11:28:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ei, Jon pole tule suhtes immuunne. Pidage meeles esimesel hooajal, kui võitlus ründab Castle Blacki ja üritab tappa lord komandör Mormontit. Jon viskab sellele laterna ja põletab selle käigus oma käe.

Jon üritas karjuda, kuid tema häält enam polnud. Hüpates püsti, viskas ta käe eemale ja haaras lambi Vanakaru sõrmedelt. Leek virvendas ja peaaegu suri. "Põleta!" ronk raugatas. "Põle, põle, põle!"

Keerates nägi Jon aknakattest kardinaid, mille ta oli rebinud. Ta viskas kahe käega lambi pudisevasse riidesse. Metall kraaksus, klaas purunes, õli paiskus ja riputused kerkisid suure leegiga. Selle kuumus tema näol oli magusam kui ükski suudlus, mida Jon kunagi tundnud oli. "Kummitus!" ta karjus.

Direwolf vabanes vabalt ja tuli tema juurde, kui võitlejal oli raskusi tõusta, tumedad maod voolasid kõhu suurest haavast. Jon lõi käe leekidesse, haaras rusika põlevatest kardinatest ja virutas surnule. Las see põleb, palvetas ta, kui riie lämmatas surnukeha, jumalad, palun, palun, laske sel põleda.
Troonide mäng, Jon VII

Lisaks ei pidanud Targaryenid kunagi olema immuunsed kogu aeg tulekahju suhtes:

Lõpuks loevad mõned fännid liiga palju troonimängu stseeni, kus draakonid sünnivad - mis on ütleme, kunagi ei olnud nii, et kõik Targaryenid oleksid kogu tule suhtes immuunsed.
Nii et rääkige Martinist - muna ja Targaryenid

Samuti pole see tavaline tulekahju.
@ChanandlerBong võib-olla, meil pole olnud ühtegi viidet sellele, et see oleks midagi muud kui (tõesti kuum) tuli. Aga kindel, lehvita käega.
Ei, näeme selgelt, et see pole tavaline tuli, mida elusad draakonid hingavad. Kas sellel on mingisugust tähendust, kui sellega oli seotud puutumatus (isiklikult ma arvan, et pole), pole teada.
@ChanandlerBong esitage julgelt allikad, mis sellele viitavad.
Kirjutasin "me näeme selgelt". Mis allikat te ootate? Ma arvan, et te ei mõistnud minu arvamust, aga mitte midagi.
@ChanandlerBong Ma arvan, et küsimus on selles, mis sunnib teid ütlema, et me näeme selgelt? Ma pole kindlasti midagi näinud, mis paneks mind arvama, et draakonileek on rohkem kui tavaline tuli. Mis paneb sind teisiti mõtlema?
Suur draakon sulatas Harrenhali kiviseinad. "Tornid hõõgusid ja sulasid nagu küünlad".
Kivi ei põle, oli Harren kiitnud, kuid tema loss ei olnud ainult kivist. Puit ja vill, kanep ja põhk, leib ning soolatud veiseliha ja teravili võtsid kõik tuld. Samuti polnud Harreni raudmehed kivist. Suitsetades, karjudes, leekides, jooksid nad üle hoovide ja kukkusid kõnniteedelt alla maa peale surema. Ja isegi kivi lõheneb ja sulab, kui tuli on piisavalt kuum. Harrenhali võib siiski omistada sellele, et draakonipõleng on kuum, vastupidiselt maagilisele.
@JAD Minu halb, nüüd sain aru, et sain küsimusest valesti aru. Ma pidasin kogu aeg silmas Viserioni "sinist tuld". Seetõttu mainisin oma teises kommentaaris „elusaid draakoneid“. Sa olid kogu aeg õige. Vabandust segaduse pärast.
@ChanandlerBong, mis selgitab. Aitäh selgituste eest :)
Noh, kui see on teie vastus, siis ma arvan, et teie kohustus on pöörata tähelepanu küsimusele, kuidas "Drogon paugutab tuld Jon Snowi, et põletada teda ümbritsevad võitlused ja ta on vigastusteta".
@NapoleonWilson ma ei tea. See pole tegelikult küsimus. Oletan, et Drogoni eesmärk oli mitte Joni tulega lüüa.
@JAD See on peaaegu kogu küsimuse eeldus. Kui küsimus oleks lihtsalt selles, kas Jon on tulekindel, oleks see juba ammu duplikaadina suletud.
Daeron
2019-04-30 17:55:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Targareenid pole tulekindlad.

Intervjuust GRRM-iga.

Vanaema: Kas Targaryenid muutuvad tule suhtes immuunseks, kui nad on oma lohedega "sidunud" ?

George_RR_Martin: Vanaema, aitäh, et küsisite. See annab mulle võimaluse selgitada levinud eksiarvamus. TARGARYENID EI TULE TULI! Dany draakonite sünd oli ainulaadne, maagiline, imeline, ime. Teda kutsutakse põlemata, sest ta kõndis leekidesse ja elas. Kuid tema vend ei olnud selle sulanud kulla suhtes immuunne.

Revanshe: Nii et ta ei saa seda enam teha?

George_RR_Martin: Ilmselt mitte.

Selle kohta, kas Daenarys on tegelikult tulekindel, on Redditi läbi lugenud väga huvitavalt. Osa sellest seletab, et universumisisene ta pole tulekindel.

Dany lõi teda. "Ei," karjus ta, kiigutades ripsmeid kogu oma jõuga, mis tal endal oli. Draakon tõmbas pea tagasi. "Ei," karjus naine uuesti. "EI!" Baarid riisusid mööda tema koonu. Drogon tõusis, tiivad varjasid teda. Dany õõtsutas ripsmeid tema kõõlusega kõht edasi-tagasi, kuni ta käsi hakkas valutama. Tema pikk serpentiinikael painutas nagu vibulaskja vibu. Hissssssiga sülitas ta talle musta tule alla. Dany tardus leekide all, piitsutades ja karjudes: “Ei, ei, ei. Minge alla! " Tema vastusmüra oli täis hirmu ja raevu, täis valu. Tema tiivad peksid üks, kaks korda [...]
Tema nahk oli roosa ja õrn ning lõhenenud peopesadest lekkis kahvatu piimjas vedelik, kuid põletushaavad paranesid.


Tants draakonitega, lehekülg 699 Google'i raamatud

Nagu näitab tema sisemine dialoog ja hilisemad põletused, pole Daenarys tervendav täielikult tulekindel.

Näitekaanonis on Dany aga tule- või kuumuskindel või vähemalt ei olnud draakoni sünd eraldi maagiline saavutus. Seda näidatakse, kui ta põletab Khalsid elusalt Dosh Khaleeni telgis (S06E04)
@BartVdW Kuid Jon / Aegon ei ole tulekindel, nii et Targaryenid kui kollektiiv ei pruugi seda teha.
Nõustun, Jon ei ole, Viserys ei olnud, raamat Daenerys pole alati, kuid saade Daenerys näib olevat, tahtsin lihtsalt sellele tähelepanu juhtida.
adickinson
2019-04-30 16:56:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kas olete kindel, et ta sai tõesti tules löögi?

Eirates kõiki TV vs raamatu reeglite küsimusi selle kohta, kas Targaryenid on järjekindlalt tule suhtes immuunsed, nägime 1. hooaeg, kui Daenerys tulle tuli ja ellu jäi, ei läinud tema riided. Isegi kui ta on Targaryeni vere tõttu kuumuse suhtes immuunne, ei ole kangas seda.

Isegi kui Jon on teoreetiliselt tule suhtes immuunne nagu Dany, oleksime teda draakonitulest otse tabanud, oleksime neid näinud tema soomusrõivaste ja riiete tulekahjud, aga meie seda ei teinud.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 4.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...