Küsimus:
Kas Forresti ema teadis tema armastusest Jenny vastu?
SarpSTA
2016-02-05 08:35:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Pärast seda, kui Forrest läheb lavale, kus Jenny alasti laulab, kõnnib Jenny taas Forresti elust. Järgmises vaatuses näeb teda kurvana, istumas üksinda järve ääres metsas. Ema näeb teda, tuleb tema kõrvale ja näitab empaatiat, mis viitab sellele, et ta teab, et tema süda on Jenny tõttu murtud. Kuid ta ei maini selle kohta midagi ja ütleb selle asemel, et ta oleks Vietnamis turvaline.

Kas ta teadis Forresti armastusest Jenny vastu?

Moms *** teavad alati ***.
Kas kaudsemalt öeldes ei tähenda see, et Forrest räägib oma elust (sealhulgas kohatutest asjadest) ** täiesti võõrastele inimestele **, et Forrest on avatud ja aus? Näeme, et ta jätkab seda käitumist kõigi jaoks, kellega ta kogu filmi jooksul kohtub. See ei tähenda mitte ainult seda, et ka tema ema teaks kõike; aga kuna ta on üksikvanem, siis tõenäoliselt on ta just tema see, kes talle seda käitumist õpetas.
üks vastus:
Andrew Martin
2016-02-05 15:32:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma usun, et jah. Nad on filmis ilmselt lähedased ja tundub mõistlik eeldada, et nad seda arutasid. Kuigi filmis pole selle kinnitamiseks otseseid tõendeid, on proua Gump kindlasti teadlik Forresti armastusest oma romaanis. Alates 9. lehest:

Probleem oli selles, et preili prantslane oli kena lahke daam, asi, mida ta mulle sel õhtul tegi, olid sellised asjad, mida ma oleksin soovinud mulle teha Jenny Curran. Sellegipoolest ei olnud mingit võimalust, et saaksin isegi selle saavutuse alustamist alustada, mis mul praegu on, pole nii lihtne kelleltki kuupäeva paluda.

See on pehmelt öeldes. Kuid tänu oma uuele kogemusele sain ma emalt julgelt kirve, mida Jennyga peale hakata, ma kindlasti ei öelnud mu prantslasest preili kohta. Ema ütles, et ta hoolitseb selle eest, et ta kutsuks Jenny Currani ema üles olukorra talle, nexinile, ennäe, kes peaks meie ukse ette ilmuma, kuid Jenny Curran oli tema!

plokkpakkumine>

Ka lk 9:

Ema ütles, et saame kinno minna ja ta annab Jennyle majast välja jalutamiseks kolm dollarit. Jenny pole kunagi olnud toredam, räägib annekhini ja ma olen noogutaja ja grinnin nagu idioot.

Nii et raamatute faktile tuginedes nägi ta oma armastusest teadlik olevat ilmselt oli ka filmis.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...