Küsimus:
Miks on filmi pealkiri "Ghajini"?
Nog Shine
2019-12-24 20:00:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ghajini (2005) on tamiili põnevusfilm. See tehakse hiljem sama nimega hindi keelde ümber. See põhineb Christopher Nolani teemal Memento . Ghajini peategelane kannatab anterograadse amneesia all. Kuid seda haigust on filmis kujutatud ebatäpselt. Sanjay Ramaswamy (Suriya) unustab mälu iga 15 minuti järel.

Minu küsimus on tamiili filmi Ghajini kohta. Miks on filmi pealkiri Ghajini? Mis on Ghajini ja filmi suhe?

Kaks vastused:
CinCout
2019-12-25 14:15:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Vikipeedia ütleb

"filmi pealkiri viitab Ghazni Mahmudile, Ghaznavidi impeeriumi kümnenda sajandi sultanile, kelle nime hääldatakse" Ghajini " Tamili keel. "

Edasi viidatakse Daniel Ravehi raamatule " Sutrad, lood ja joogafilosoofia: jutustus ja muutmine " .

Kolmas tulemus ütleb

"Murugadoss pakub pealkirjale põhjalikumat selgitust. Tema sõnul on tema pealkiri Tamili filmi inspireeris Ghaznavidi impeeriumi kümnenda sajandi sultani Mahmudi lugu, kes tungis ja röövis India subkontinendi osi. Ghazni on kuulus oma püsivuse poolest, hoolimata mitmest ebaõnnestumisest. Ghazni tamiili hääldus on Ghajini . "

Toredad leiud !!
Shashank Bajpai
2019-12-26 00:47:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Sellist sõna ei olnud hindi keeles ega mõnes muus India keeles kunagi olemas. Nimi Ghajini on filmi kurikaela nimi. Filmi pealkiri on inspireeritud India iidse sissetungija Ghazni Mahmudi loost. See inimene tungis Indiasse nii püsivalt, et jätkas pärast mitmeid ebaõnnestumisi proovimist. Ka filmis on peategelane nii visa, et teada saada ja tappa filmi kurikaela, kes tappis oma tüdruksõbra Kalpana (mängib Asin). Aamir Khani tegelane on lühiajaline amneesia, kes ei mäleta midagi rohkem kui viisteist minutit. Olen nõus selle kontekstiga, mille sain selle lingi kaudu -> http://cutewriting.blogspot.com/2008/12 /what-is-meaning-of-word-ghajini-story.html?m=1See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 4.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...