Küsimus:
Õed-vennad kolivad jube onu juurde
Emerson Healey
2014-06-19 02:22:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mäletan, et vaatasin seda filmi juba poisikesena ja mäletan sellest vaid seda, et need kaks last venda ja õde peavad kolima oma jube onu juurde mõisas ja keegi suri pärast seda, kui madu sõi neid kasvuhoone ja teine ​​võib olla surnud pärast söömist, seejärel ujumist ja krampide tekkimist. Filmi lõpuks satuvad lapsed kellatorni otsa, kus sisehoovis näidend toimub ja onu võib üritada neid tappa. Ma tean, et see võib tunduda segane, kuid palun aidake, et see on mul meeles olnud juba üle aasta.

millal sa olid poiss? 70ndad 80ndad 90ndad ??
Kaks vastused:
Walt
2014-06-19 02:29:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tundub nagu Lemony Snicketi kahetsusväärsete sündmuste seeria koos Jim Carrey'ga aastast 2004. See räägib kolmest orvust, keda jälitas kuri raha sugulane krahv Olaf.

enter image description here

Seal leiavad aset paljud asjad, mida olete maininud: arvatavasti tapavad ühe tädi leedid, kuna tal on ujudes krambid, teise onu väidetavalt tapab hiiglane madu (kuid madu raamiti), ja lõpuks lavastab krahv Olaf etenduse, et abielluda oma noore sugulasega, kuid tema plaan on rikutud, kui abielutunnistuse põletab torni tipus olev luup. Siin on treiler.

Wow - ma arvasin, et kas see on tõesti 20 aastat vana?!? Ei - see oli aastast 2004. Minu arvates üllatavalt alahinnatud film.
Oeh! Vabandust selle pärast. Täname paranduse eest
Tyrreyosauruse mulje jätmine Carrey poolt on hüsteeriline.
user38433
2016-07-29 10:28:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Laseb tappa onu 1966. 12-aastane äsja varanduse pärinud orb on lõksus saarel koos oma onu, endise Briti luurekomandöriga, kes kavatseb ta tappa. Noor tüdruk on poisi ainus liitlane sarkastilise onu vastu, kes kasutab relvana hüpnotiseerimist, haide, tule ja mürgiste seente kogumit.

Miks esitate nii palju sama vastust, andke palun ainult üks vastus ja kasutage lisateabe lisamiseks nuppu Muuda


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...